Елегантне косметичне крісло з розкішним дизайном. Прекрасно виконує свою роль як у сучасних, так і в традиційних інтер'єрах, офісах і салонах краси. Глибоке, зручне сидіння оброблене велюром або шкірозамінником. Геометрична строчка додає цікавого стилю, контрастного окантовку шика й елегантності. Доступний у кількох кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою.
Можливість вибору холеру на роликах, милиця та кругла основа, закріплена гумовою суперобкладинкою на нижньому боці.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромове основа стільця,база низький диск
Характеристики:
- Регулювання за висотою Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
- Ширина сидіння — 59 см
- висота спинки — 43 см
- висота мінімальна сидіння — 45 см
- висота максимальна сидіння — 55 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматика, Пневматичний |
| База крісла | кругла дискова |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Ширина крісла | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | інше |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 300 ₴




