Підлогова вішалка з масиву вільхи.
Колір: горіх
Висота: 430х350х1000мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360,80 ₴



