Дизайн тумби зроблений в класичному стилі, вона дуже практична і досить ергономічна і володіє чіткими, прямими лініями. Невисокі ніжки надають цьому виробу індивідуальність.
Тумба Уют на додаток до своїх відмінним експлуатаційним особливостям ще і володіє незвичайним дизайном. Це досягається за рахунок текстури натуральної деревини, з якого зроблена тумба.
Тумба оснащена 2 скринями середньої глибини, які висуваються за рахунок механізму на основі телескопічних направляючих. У них можна розмістити безліч різноманітних аксесуарів, постільна білизна, книги, журнали. Для висунення скриньки вам не потрібно буде докладати значних зусиль, адже для цього передбачені елегантні, а головне зручні ручки з металу.
Тумба Уют це надійний і комфортабельний елемент меблів, завдяки якому у вашій спальні завжди буде панувати порядок, і все буде лежати на своїх місцях.
Колір: горіх темний
Матеріал: сосна
В: 400 мм,
Г: 410 мм
Ш: 420 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 42 см |
- Цена: 2 828 ₴



