Елегантне та комфортне дизайнерське крісло Егг — ідеальне поєднання сучасного стилю, якості та зручності.
Його продумана ергономіка та витончений дизайн гармонійно впишуться як в офісний простір, так і в домашній інтер’єр.
Матеріал оббивки високоякісна екошкіра, приємна на дотик, стійка до зношування та легка у догляді, наповнювач це щільний пінополіуретан, регулюється кут нахилу спинки у двох положеннях — для роботи та відпочинку, а міцна хрестовина з полірованого алюмінію додає блиску та надійності конструкції.
Крісло обертається навколо своєї осі, висота сидіння фіксована без підйомного механізму.
Розмір крісла: ширина спинки вгорі 80 см, ширина по підлокітникам 77 см, висота спинки 69 см, висота від підлоги до сидіння 44 см, висота загальна від підлоги до верху спинки 110 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Шкірозамінник, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 1040 мм |
| матеріал | |
| Оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Ортопедичні властивості | Так |
| М'які крісла і шезлонги | М'які крісла і шезлонги |
- Ціна: 26 950 ₴







