Сучасна і компактне дитяче ліжко-чердак з зручним ліжком, шафою і столом для занять. Кроти-чердак від Еверест виготовлена з красивого, сучасного і екологічно чистого ламінованого ДСП Кроати Чердак стане улюбленим місцем для вашого малюка і звільнить спальню для активних ігор і розваг.
розміри:
Ширина - 1932 мм.
Глибина 960 мм
Висота 1370 мм
Розмір спального місця: 800x1900 мм
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Стіл | Так |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Стандартні сходи | Так |
| Стелаж для книг і іграшок | Так |
| Захисний бортик | Так |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 193 см |
| Глибина дитячого ліжка | 96 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 137 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма ліжка | прямокутна |
- Ціна: 9 990,32 ₴




