Коли в домі з’являється крихітка, потрібно місця для зберігання його численних речей. Найзручнішим варіантом є комод для речей малюка, який також має складний пеленатор.
розміри:
Ширина - 800 мм
Глибина — 450 мм
Висота - 1010 мм
Напрямні роликові. Комплектування телескопічними за запитом за додаткову плату.
Зручна висота дозволяє доглядати за дитиною і не нахилятися. Більш поширені речі можна розкласти у верхніх контейнерах. Якщо так, то необхідно часто нахилятися від себе.
Він не тільки добре виглядає, але й прослужить не один рік. Дуже легко глянути за такими меблями. А коли необхідно не мати столика для пелена, його можна просто скласти і використовувати як додаткову відкритість полку.
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфеа альба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 80 мм |
| Глибина комода | 45 мм |
| Висота комода | 101 мм |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 463,90 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.




