Елегантний стілець із зручною ергономікою: високою спинкою і м'яким сидінням, спинка ергономічної форми має поперековий валик, каркас стільця - гнута труба. Ідеально підходить для створення інтер'єрів як житлових приміщень, так і інтер'єрів ресторанів і кафе.

Корпус
- матеріал – металева труба; покриття – хром
Сидіння і спинка
- матеріал – м'який пористий шкірзамінник PU
- колір: Світло-бежевий, Чорний, Коричневий, Антрацит, Крем, Світло-коричневий, Бежевий.
Стілець буде дуже важливою складовою вашого закладу, оскільки саме він допоможе клієнту розміститися. Подбайте про комфорт людей і візьміть найкращі моделі.

Матеріал оббивки: Шкірзамінник
Матеріал каркаса: Метал
Колір каркаса: Хром
Висота виробу: 990 мм
Ширина виробу: 440 мм
Глибина вироби: 570 мм
Висота від підлоги до сидіння: 440 мм
Висота спинки: 580 мм
Ширина сидіння: 420 мм
Глибина сидіння: 420 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Китай |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Хром |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Высота | 440 мм |
- Цена: 2 352 ₴






