Стілець пластиковий штабельований
Стілець із поліпропіленовим сидінням і спинкою та ніжками з пофарбованої сталі з матовою поверхнею, штабельовані, ставиться в стопки, металевий каркас забезпечує стійкість і міцність моделі, а пластиковий корпус надає виробу стильного вигляду.
Розміри: ширина 50 см, глибина 45 см, висота 80 см, висота посадки 44 см.
Для внутрішнього та зовнішнього використання.
При оформленні 1-5 шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 1 319,50 ₴



