Високий барний стілець, висота стільця регулюється від 75 см до 92 см
Стілець, високий, підстава металева з підніжкою, фарбована, сидіння кругле металеве, висота регулюється за допомогою гвинта, розмір стільця: діаметр сидіння 37 см, висота стільця регулюється від 75 см до 92 см.
При оформленні 1 шт, доставка НП або Делівері за тарифами. До вартості + 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка-При Полной Оплате .
Доставка Деливери и Новая Почта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СДМ-Групп |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип | Барный табурет |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 370 мм |
| Высота | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для взрослых |
| Высота | 750 мм |
| Изготовитель | СДМ-Груп |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья |
- Цена: 2 402,40 ₴




