Стілець барний високий Кастор коричневий шкірозамінник, чорна основа
Високий барний стілець, висота стільця регулюється від 90 см до 112 см
Високий барний стілець, металева основа з підніжкою, чорний колір, повертається й регулюється, основа внизу, ширина сидіння 42 см, глибина сидіння 36 см, максимальна висота від підлоги до верху спинки від 90 см до 112 см.
|
Під час оформлення 1 шт., доставка Новою Поштою До вартості +6% за паковання. (Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
|
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 1120 мм |
- Ціна: 2 850 ₴



