Кресло барне, пластиковий, колір білий,; дерев’яні, дерево бук, світлий відтінок, оригінальна форма сидіння, розмір крісла: ширина сидіння 62 см, глибина сидіння 62 см, висота посадки 41 см, висота від підлоги до Верхнього краю спинки 80;см.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка -При Повній Оплаті.
Доставка Делівері- НП
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук світлий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 1 760 ₴






