Стіл-трансформер розкладний прямокутний обідній Спарк 1100 (+350)*680 урбан лайт/білий
Стіл-трансформер Спарк урбан лайт/білий
Розмір: 1100(+350)*680. H: 765.
Цвет: Каркас: ДСП SWISSPAN Урбан Лайт Стільниця: Білий.
Матеріал: ДСП ламіноване.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 110 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 765 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 387 ₴



