Трюмо Ліберті - це шикарний вибір сучасної жінки.
Даний елемент меблів прикрасити вашу спальню і створить необхідну зону комфорту.
Елегантне трюмо Ліберті можна купити як частина спального гарнітура, альо якщо ві вже облаштували спальню - купити трюмо окремо не складі труднощів.
Доступна ціна на трюмо порадує покупців.
Часто купляють разом з Пуф Ліберті.
Виробник ретельно продумавши дизайн і підібрав відповідні матеріали.
Такий елемент меблювання чудово буде виглядати навіть в сучасних готельних номерах.
Замовляйте меблі у нас за доступними цінами і отримуйте товар не виходячи з дому!
Колір вироби: Дуб Крафт Золотий, Дуб Білий Крафт
Доставка цього товару здійснюється Нова Пошта на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Гарантія
Гарантійний термін 12 місяців
виробництво Україна
Рядків служби
8 років
матеріали
Матеріал кромки каркаса ПВХ
Матеріал каркаса ЛДСП
Матеріал фасаду ЛДСП, МДФ
Матеріал кромки ПВХ фасаду
фасади
Дзеркало Так
загальні
Кімната використання Спальня, вітальня
Тип напрямних ящиків Повного висунення
Кількість ящиків 1
Виробник Еверест
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 70 см |
| Глибина столика | 39 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 141 см |
- Ціна: 2 804,96 ₴





