Спрощена модель манікюрного стола-трансформера, яка замість ящиків має тумбу з дверцятами. Столик зі складаною стільницею й хромованою ніжкою, яка легко викручується. Тумба має закриті та відкриті полиці. Коли стільниця не розкладена, він має вигляд як комод. Ціна вказана в білому кольорі та стандартних розмірах, але за бажанням можна виготовити столик у потрібних вам розмірах і кольорі.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Цвет: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі, колір ДСП можна вибрати будь-який із нашого каталога.
Габарити виробу:
- ширина — 1100 мм;
- висота — 730 мм;
- глибина — 400 мм;
- ширина стільниці — 500 мм;
Додаткова комплектація з доплатою:
- фасад в цвете
-розетки
- замочок на ящик
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Товар під замовлення 10 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 522,10 ₴




