М’який стілець оксамит вівюр
Сидіння і спинка з дерева і поралону, обититі тканиною вівюр.Коничні металеві ніжки, відділені чорною епоксидною фарбою
РОЗМЕРИ:
Ширина: 60,5 см
Глибина: 52 см
Загальна висота: 83,5 см
Висота приземлення: 48 см
За оформленням 1 шт, доставка НП або Делівері по тарифам. До вартості плюс 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка Прі Повної Оплати.
Доставка Делівері та Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 605 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 835 мм |
- Ціна: 3 685,50 ₴


