Вітрина є популярним товаром для салонів краси.
Своїми габаритними розмірами вона не займає багато місця, але в ній можна заховати багато речей.
Вітрина складається з двох ящиків (нижнього та верхнього).
У нижньому ящику 2 полиці з ДСП.
У верхньому ящику 3 полиці так само з ДСП.
І ще 1 полиця посередині вітрини відкрита.
Також можна вибирати колір тільки фасаду.
Розміри вітрини:
висота: 1900мм;
ширина: 800 мм;
гкутина: 370 мм;
Виробництво — (Украина).
Гарантія 12 місяців.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні дверки |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Колір | Білий |
| Тип | Вітрина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ЛДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прилавка | Білий, чорний |
- Ціна: 6 835,50 ₴



