Ліжко односпальне Соната-900
Односпальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого, сучасного ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина — 2100 мм
Ширина — 1030 мм.
Висота — 800 мм
Розмір спального місця: 900х1900 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати на тарифах перевезення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | False |
| Комплектація ортопедичним підставою | True |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 103 см |
| Висота ліжка з урахуванням головах | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 270,26 ₴




