Тумба прикроватная Т-1 изготовлена из ламинированного ДСП, толщиной 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Современная цветовая комбинация позволит создать любой интерьер Вашей спальни.
размеры:
Длина – 400 мм
Глубина – 400 мм
Высота – 400 мм
Возможные цветовые решения:
- венге + дуб молочный
- Венге темный
- Сонома+трюфель
- Німфея Альба
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється Нова Пошта на адресу/відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 952,22 ₴



