Дерев'яний обідній кухонний стілець із твердим сидінням.
Постачається в розібраному вигляді в картонному пакованні.
Матеріал: масив бука
Колір бувають: Бук натуральний, Горіх, Венге, Білий, Бежевий.
Розмір: 445х535х1020мм
Можливе виготовлення на замовлення в інших кольорах (термін виготовлення 45 днів):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Темно-коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Венге |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | меблевий щит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Висота | 1020 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴



