Двоярусне дитяче, підліткове ліжко із сосни.
Розмір спальних місць: 900 х 1900мм, 900 х 2000мм
Висота ліжка 1750 мм
Колір: вільха
Комплект ящиків (2 шт.) до ліжка (опція) + 2408 грн.

Схема збирання:

Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Підлога | Унісекс |
| Стандартна сходи | True |
| Захисний бортик | True |
| Загальна висота дитячого ліжка | 175 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 137 ₴


