"Динара" — хать з класичними формами та доступною ціною!
Завдяки наявності оригінальної спинки та ніжок, ліжко набуває особливого зовнішнього вигляду.
Каркас ліжка виготовлений із масиву сосни кольору темного горіха. Цей матеріал є екологічно чистим і безпечним для вашого здоров'я, що є ключовим параметром під час вибору меблів для облаштування спальні. Також деревина сосни виділяється своєю повітропроникною здатністю, а вироби з неї — легкі та водночас міцні, а їхня поверхня легко фарбується.
Розташувавши у вашій спальні двоспальне ліжко Дінара, ви зможете оцінити, наскільки комфортним може бути ваш відпочинок і міцний сон. У нашому інтернет-магазині меблів ви маєте можливість купити цю модель, хоч у якому б місті України ви не були.
• Каркас виготовлений із натурального масиву дерева сосна
• Основа під матрац — ламелі
Габарити виробу:
- Спальне місце 1800 х 2000 мм
-висота наголов'я 920 мм
-висота відношення 450 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Коричневий |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Ширина ліжка | 155 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 92 см |
- Ціна: 11 452,32 ₴


