Рекомендуємо звернути увагу на ліжко Нормандії. Це двоспальна модель підвищеного комфорту. Каркас ліжка виготовляється з масиву сосни, а в основі спального місця є ламелі, що надає виробу ортопедичні властивості. На такому ліжку приємно не тільки спати, але й просто прилягти відпочити з книгою або для перегляду телевізора.
Але те, що вас дійсно потішить, якщо вирішите купити ліжко Нормандія, так це ціна! Ви зможете задовольнятися чудовим відпочинком, а також якісним сном, і для цього не доведеться витрачати чималі суми з сімейного бюджету.
• Каркас виготовлений із натурального масиву дерева сосна
• Основа під матрац — ортопедичні ламелі
Габарити виробу:
- Спальне місце 1800 х 2000 мм
-висота наголов'я 920 мм
-висота вилоги 480 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Ваніль |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 199 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 92 см |
- Ціна: 12 616,56 ₴



