Розмір: Доступні розміри під матрац: 1400/200
Висота наголов'я: 820 мм; Висота підніжки: 350 мм
Цвет: Білий, Горіх, Каштан, Темний горіх
Матеріал: Буковий щит
Відстань між ламелями: 5 см.
Відстань від підлоги до спального місце — 225 мм.
Ліжко на ламелях
* Каркас буковий щит, натуральне дерево
Габарити виробу:
- Висота наголов'я 850 мм
-висота підніжки 320 мм
-спальні місце 140 х 200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 149 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 264,32 ₴



