Стіл-трансформер "Флай".
Матеріал і опис:
- ДСП (Крона Україна, 16 мм, крайка стільниці ПХВ 2 мм, дряпки ПХВ 0,5 мм)
- підіймальний механізм — металевий на підшипниках, з двома газліфтами та одному компенсувальною пружиною
- ноги (масив тополі), фарбування поліуретановими лаком "Vernicolor".
Навантаження в розкладеному стані до 100 кг (рівномірно розподілений вантаж)
Габарити: (довжина х ширина х висота) 920/1210 х 605/920 х 520/750 мм
Кольори: (УРБАН ЛАЙТ)
Зроблено в Україні! 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал, ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Довжина столика | 920 мм |
| Тип опор | Ніжки |
| Глибина столика | 605 мм |
| Вага столика | 28 кг |
| Висота столика | 520 мм |
| обсяг в упаковці | 0.12 |
| Трансформація столика в обідній стіл | True |
| Максимальна висота регульованого столика | 750 мм |
| Регулювання розміру стільниці | True |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1210 мм |
| Регулювання висоти столика | True |
| Мінімальна висота регульованого столика | 520 мм |
- Ціна: 3 798,91 ₴



