Крісло Richman Каліфорнія Ю є одним з найбільш популярних крісел завдяки своєму стильному та комфортному дизайну з м’якою спинкою та сидінням, яке добре підходить для будь-якого домашнього кабінету або офісу. Це ергономічне крісло має правильно сформований рельєф, що дозволяє працювати продуктивно без відчуття втоми.
Крісло виготовлене з високоякісних матеріалів, що робить його довговічним та надійним. Та доступне до замовлення із різними оббивками, такими як якісна екошкіра, натуральна шкіра або тканина, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для вашого інтер’єру. Крісло також оснащене м’якими підлокітниками, що дозволяє комфортно розмістити руки під час роботи або відпочинку. Додатково, модель має стильну хромовану хрестовину.
Висока якість та ретельно продумані деталі зроблять крісло Richman Каліфорнія Ю прекрасним доповненням до будь-якого інтер’єру та нададуть Вам комфорт та зручність протягом усього дня.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. В комплект постачання входить все необхідне для збірки, яка не займає багато часу

Характеристики крісла Каліфорнія Ю в комплектації Хром (підлокітники Трапеція):
| Модель: | Каліфорнія Ю |
| Комплектація виробу: | Каліфорнія Ю Хром (підлокітники Трапеція) |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Флай 2230 |
| Підлокітники: | Металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габарити крісла Каліфорнія Ю в комплектації Хром (підлокітники Трапеція):
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1130 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1210 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 510 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 600 мм |
| Висота спинки: | 720 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 685 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 765 мм |
| Висота підлокітників: | 310 мм |
| Довжина підлокітників: | 440 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 510 мм |
| Ширина сидіння: | 510 мм |
| Глибина сидіння: | 520 мм |
| Ширина виробу: | 620 мм |
| Глибина виробу: | 740 мм |
| Вага виробу: | 16 кг |
| Габарити упаковки: | 550 x 380 x 800 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,17 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 74 см |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Висота посадкової частини крісла | 51 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модифікація | Хром, М1 |
- Ціна: від 7 666,92 ₴




