Стілець пластиковий сірий
Стілець пластиковий, сидіння з пластику, ніжки дерев'яні, дерево бук, чорний колір, покриті прозорим акриловим лаком, між ніжками металеві стрижні, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір стільця: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від підлоги до верху спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см.
Наш стілець пройшов випробування в міжнародній лабораторії SGS на такі показники, як ударостійке І СТАБІЛЬНІСТЬ, і його можна використовувати в громадських місцях із великою прохідністю й удома.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 1 310 ₴




