Стілець барний Тауер Вуд, пластиковий, ніжки дерево бук, колір оранжевий
Стілець дерев'яний високий, висота від підлоги до сидіння 70 см
Стілець високий, табурет, сидіння з пластику, висока зручна спинка, високий стійкі дерев'яні ніжки, металева кругла підніжка всередині, фарбована, колір чорний, барний стілець не регулюється за висотою, не повертається, розмір: висота від підлоги до верхнього краю спинки — 112 см, ширина сидіння 46 см, глибина 40 см, висота спинки 42 см, висота від підлоги до сидіння 70 см.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою поштою
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий, Помаранчева емаль |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Наявність спинки, Тверде сидіння |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал каркасу | пластик, дерево |
| Обивний матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1120 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота табуретки | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 400.0 |
- Ціна: 2 020,20 ₴






