Табурет високий дерев'яний Барний квадратний венге
Колір: венге
Розміри: висота 800 мм, сидіння 310х310 мм, розмір по ніжках 400х400 мм
Постачається в зібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір | Чорний |
| Тип | Барний табурет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота табуретки | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,2 м. куб. |
| сидіння | 310х310мм |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539,14 ₴






