Візок для майстра є незамінною річчю під час роботи. Легко переміщається за допомогою коліс. У комплекті йдуть пластикові колеса з доплатою можна поміняти на металеві. Візок складається з 4 висувних ящиків із телескопічними напрямними й однією верхньою полицею з бортиками. За бажанням можна виготовити цю модель в інших кольорах або розмірах.
Даємо гарантію 2 роки на всі наші вироби.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Цвет: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі, колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Габарити виробу:
- ширина — 450 мм;
- висота — 750 мм;
- глибина — 430 мм;
- ящики — 4 шт.;
- пластикові колеса.
Додаткова комплектація з доплатою:
- замок на ящик
- розетка (від одинарної до потрійної);
- напрямні з довідниками;
- система відкривання ящиків від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Товар під замовлення 7 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 5 320 ₴




