Сучасний і стильний стілець. Простий, нескладний дизайн цього крісла впишеться в будь-який з інтер'єрів. Підійде як барний стілець, крісло для дому або офісу, елемент обладнання квартири та навіть як перукарське крісло.
- Регулювання за висотою на привод пневматичний
- м'яке ПВХ сидіння шкіряне
- сидіння обертання (360 градусів)
- опорні ніжки
- хром основи
- гумова оболонка, запобігаючи рисунку підлоги
- табурети є абсолютно новими
- ширина сидіння всередині — 50 см
- ширина сидіння Зовнішньо-58 см
- висота спинки — 35 см
- висота мін. сидіння — 63 см
- висота макс. Сидіння — 85 см
Важливо!!!!
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри щодо товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольоропередавання вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, перед замовленням уточніть у менеджера!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 850 мм |
| Ширина крісла | 450 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Матеріал сидіння / спинки | |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип опор | поворотний подіум |
| Особливості конструкції | поворотний механізм сидіння, підлокітники, підьомний механізм, спинка |
| Форма сидіння | Квадратна |
| Матеріал сидіння / спинки | МДФ |
- Ціна: 5 500 ₴





