Великий і місткий комод для вітальні прикрасить приміщення і стане відмінним способом зберігати постільну білизну, посуд, одяг і так далі.
Розміри:
Ширина ― 1300 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 725 мм
Направляючі роликові. Комплектація телескопічними -100 грн/комплект
Переваги моделі «Бриз К-6»
-
4 шухляди з ящиками створюють багато простору для зберігання необхідних речей.
-
Вмісткі бічні полиці з дверима роблять модель ще більш універсальною.
До замовлення комод доступний в різних колірних рішеннях, це дає можливість підібрати колір і відтінок під різні стилі інтер'єру і максимально точно вписати його в обстановку кімнати. Якщо вона невелика, то ця модель також може використовуватися і як тумба під телевізор, для економії місця. Також розміри дозволяють розташувати комод в передпокої.
Можна замовити модель з доставкою кур'єром або транспортною компанією. У комплект входить також інструкція по збірці для вашої зручності, і вся необхідна фурнітура.
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Новой Почтой на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге + Дуб молочный, Дуб венге, Дуб молочный, Венге |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 72.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 3 977,14 ₴









