Пенал закритий з ящиками Бриз-17
Елемент модульної системи Бриз - закритий пенал з дверима і 3-ма висувними ящиками виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
розміри:
Ширина - 500 мм
Глибина - 380 мм
Висота - 2100 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі для вітальні доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина шкафа | 50 см |
| Глубина шкафа | 38 см |
| Высота шкафа | 210 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 210 мм |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Шкаф |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет | Венге |
| Изготовитель | Еверест |
| Цвет (оттенок) мебели | |
| Цвет (оттенок) мебели | дуб молочный, венге+дуб молочный, венге |
- Цена: 3 859,64 ₴






