Елемент модульної системи Бриз - відкритий пенал кутовий виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина ― 300 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2100 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі для вітальні доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Ширина шкафа | 30 см |
| Глубина шкафа | 38 см |
| Высота шкафа | 210 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 210 мм |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Элемент шкафа |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, трюфель, дуб сонома |
| Тип шкафа | угловой |
| Цвет | Дуб сонома |
| Изготовитель | Еверест |
- Цена: 1 833,94 ₴






