Офісне крісло керівника Каліфорнія, хрестовина Хром, ТМ Richman
Крісло Каліфорнія — стильне та зручне крісло, яке має м'яку спинку та сидіння. Крісло підійде буквально до будь-якого інтер'єру кабінету.
В наявності крісла в штучній шкірі чорний, бежевий, Кава
Можливо виготовити в будь-якому кольорі та будь-якій тканині під замовлення.
Крісло Каліфорнія виготовляється у модифікації — Хром і Пластик Річ.
Як оббивка використовується штучна шкіра.
Механізм гойдання — посилений Tilt (посилений М1).
Підлокітники — пофарбований пластик із великими м'якими накладками. Обивка PU
Такі крісла підкреслять високий рівень офісу або домашнього кабінету.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Китай
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу, для дому
Стиль: хай-тек
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.






Хочете придбати це крісло? Ми доставляємо до всіх міст України. Деталі уточнюйте в менеджера телефоном зазначені на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 74 см |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Висота посадкової частини крісла | 51 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 6 868,98 ₴





