
Зручний ортопедичний елемент дивана. Візит для тих, хто любить комфорт. Велюр або шкірозамінник на вибір.
Елегантний і стильний диван Візит припаде до смаку тим, хто цінує комфорт і практичність у використанні. Наповненням дивана є ППУ + пружний блок. Доступні комплектації: двійка, одиниця, кут, підлокітники. Як оббивка використовується тканина або шкірозамінник на вибір.
Розміри |
|
| Довжина (см) | 87 |
| Глибина (см) | 85 |
| Висота (см) | 85 |
Виробник |
|
| Країна | Україна |
Збирається в м'який куточок:
Окремі частини купуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність спального місця | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина дивана | 87 см |
| Глибина дивана | 85 см |
| Висота дивана з урахуванням спинки | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип дивана | модульний |
| Категорія обивної тканини | 1 категорія |
| Спосіб розкладання дивана | не розкладається |
| Кут дивана | взаємозамінний |
- Ціна: від 8 330,94 ₴




Відправка з 17 квітня 2026