Комод для речей Соната-3 з ящиками зроблений з ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина he 800 мм
Глибина → 380 мм
Висота he 940 мм
| Венге + білий | Сонома +білий | Венге + аппалачі |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 94 см |
- Ціна: 3 348,28 ₴






