Великий комод із дверима та шухлядою Соната-7 зроблений із ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
розміри:
Ширина — 1400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 940 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 94 см |
- Ціна: 3 725,22 ₴




