Двоспальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого, сучасного ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко Соната доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати.
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
розміри:
Довжина — 2100 мм
Ширина — 1730/1530
Висота — 800 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 173 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
- Ціна: 4 972,60 ₴



