Стінка в вітальню Соната — це дивовижний приклад доступних трендових меблів, які можуть бути не тільки красивим і привабливим, але й високоякісним, практичним, довговічним, ергономічним і функціональним.
Стіна у вітальню Соната Еверест обладнана функціональною конструкцією.
Є ніша для ТВ, багато відкритих полиць для книг, декору, техніки.
Є пенал із двома двостулковими дверима обладнані полицями всередині, а також три шухляди для журналів, газет компакт-дисків, пультів дистанційного керування й багато іншого.
Елемент модульної системи Соната — стінка для вітальні з ТВ-нішею виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 1600 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 1930 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Фото відгук:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, венге темний, Венге, Венге темний |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Шафа для книг | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1600 мм |
| Глибина стінки | 380 мм |
| Висота стінки | 1930 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 851,50 ₴



