У наявності яскрава та стильна шафа, розстібна з екологічно чистого ДСП. Виріб належить до серії меблів "Соната" від вітчизняного виробника "Еверест Меблі". Товар можна замовити як окремо, так і в комплекті з іншими виробами із серії. Є столи, тумби та інші типи шаф «Соната», завдяки чому ви зможете обставити всі приміщення в єдиному стилі.
розміри:
Довжина — 1200 мм
Глибина — 500 мм
Висота — 2050 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
- Ціна: 6 301,76 ₴




