Шафа 800 Соната виробництва запоріжської фабрики Еверест чудово підійде до інших елементів цієї серії меблів. Так, він стане гарним придбанням для вашої спальні разом із ліжком Соната або тумбочками Соната, або в вітальню разом із комодом 1 Соната.
Ця модель завдяки своїй глибині (50 см) має штангу, що дає змогу вмістити велику кількість різного одягу на плічках — це може бути як верхній одяг, так і сорочки, штани тощо. Крім штанги, нагорі шафи є також одна пілочка.
Ця шафа виробляється у двох колірних рішеннях. По других кольорах і зі зміною розмірів ці меблі не виробляються.
висота 205
Глибина 50
довжина 80
Матеріал корпусу ДСП
Матеріал фасадів ДСП
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
- Ціна: 5 496,18 ₴



