Вішалка Щит 800 Соната — це дивовижний приклад доступних, трендових меблів, які можуть бути не тільки красивим і привабливим, але й високоякісним, практично в, довговічним, ергономічним і функціональним.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною та комфортною. Вішалка Щит Соната обладнана полицею для головних уборів, відкритою вішалкою, з трьома подвійними, міцними гачками.
Габарити:
| Ширина: | 60 см |
| Глибина: | 15 см |
| Висота: | 130 см |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Накладено платежу немає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб білий крафт, Дуб крафт золотий, Білий |
- Ціна: 1 101,68 ₴



