Його круглі підлокітники з'єднані спиною під легкою аркою, що дає змогу комфортно відпочивати. Для внутрішнього оздоблення спинки для підвищення естетичних властивостей були прикріплені орнаменти у формі кристалів.
Додатковими рисами цього крісла є такі характеристики, як поворотне сидіння, регулювання висоти на пневмоциліндрах. Крісло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Хромована основа стільця з колесами.
Хрестовина з колесами буде гнута :

Характеристики:
- - Регулювання за висотою Пневматичний привод
- - місце обертання (360 градусів)
- - хром база
- - Гумове покриття
- - сидіння ширина — 68,5 см
- - висота спинки — 45 см
- — висота мін. Сидіння — 44 см
- - висота макс. Сидіння — 60 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Ширина крісла | 685 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 6 750 ₴







