Стілець із пластику, матеріал поліпропілен, ніжки оригінальної форми, стілець штабельований, ставиться в стопки, розміри стільця: ширина сидіння 53,5 см, глибина сидіння 57,3 см, висота від підлоги до верху спинки 82 см, висота посадки 47 см
Під час оформлення 1-5 шт., доставка Новою Пощой тарифам.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим)
Доставка — при повній оплаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319,50 ₴








