Передпокій Соната Комплект 16 — це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю й компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів дуже ефектно гармоніюватиме із сучасними матеріалами.
Комплект містить:
- Тумба для взуття Соната 800
- Тумба для взуття Соната 600
- Дзеркало Британія
- Вішалка Соната щит 600
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю й надійністю конструкцій.
Передпокій Соната Комплект 16 підійде для сучасних інтер'єрів і невеликих квартир.
Габарити:
| Ширина: | 140 см |
| Глибина: | 38 см |
| Висота: | 208 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Дуб сонома |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2080 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
- Ціна: 6 752,02 ₴/комплект







