Передпокій Соната Комплект 10 — це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю й компактністю.
Природний природний відтінок меблів дуже ефектно гармоніюватиме із сучасними матеріалами.
До комплекту входять 5 елементів:
- Шафа 600 Соната
- Дзеркало Британія
- Тумба для взуття Соната 800
- Вішалка Соната Щит 600
- Тумба для взуття Соната 600
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю й надійністю конструкцій.
Передпокій Соната Комплект-10 підійде для сучасних інтер'єрів і невеликих квартир.
| Ширина: | 200 см |
| Глибина: | 38 см |
| Висота: | 205 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб Крафт Білий, Крафт білий |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
- Ціна: 10 858,88 ₴/комплект







