Салатник виготовлений із кераміки. Стійкий до перепадів температури та пошкоджень під час щоденного використання. Буде використано для щоденного використання і для сервірування святкового столу. Можна використовувати мікрохвиль, мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Тип: салатник
- Матеріал: кераміка
- Розмір: 15*13*10 см
- Форма: овальний
- Підходить для миття в посудомийній машині
Під час відправлення службами доставки — кожен товар ретельно пакуємо
Відсилання тільки після повної оплати! Самовитягу та Накладеного платежу немає!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Тип тарілки | Піала |
- Ціна: 297,90 ₴





