Стілець м'який Квес темно-зелений смарагдовий тканину велюр, каркас — чорний
Основа сидіння:
гнутоклеєна фанера, поролон, тканина світло-сірий велюр
Ніжки — метал, термодрук текстури деревини.
Розмір:
Висота: 86см
Ширина: 43см
Глибина: 49см
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Чорний |
| Колір оббивки | Темно-зелений |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 860 мм |
- Ціна: 1 567,80 ₴



