Журнальний столик L-5 Slider (Новинка!)
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Ламіновані ДСП |
| Форма стільниці | Прямокутна |
| Ширина, мм | 940 |
| Висота, мм | 450 |
| Глибина | 540 |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Кольори каркаса |
чорний матовий |
Стиль лофт передбачає використання в інтер'єрі нарочище простих і грубуватих предметів меблів. Однак, кожен стиль роблять деталі. Одна з таких деталей — журнальний стіл. Текстура ДСП під дерево, каркас зі сталі холодного прокату, полиця з металевої сітки — такий лаконічний і простий дизайн якнайкраще відповідає стильовим вимогам. Ще одна ознака сучасного міського стилю — строга геометрія, гранично проста, без надмірностей. Цей функціональний предмет інтер'єру дасть змогу вам тримати газеті та журнали в повному ладі й одночасно послугує прикрасою кімнати. Можна використовувати і як кавовий столик. Підібравши м'які меблі, що підходять за стилем, можна оформити прекрасну зону відпочинку.
Ця модель — втілення мінімалістського дизайну та природної краси матеріалів. Аскетичний дизайн виробу компенсується красивим малюнком під дерево благородних порід на ДСП.
У продажу є 4 різні колірні варіації: Венге Луїзіан, Горіх Модена, Дуб Палена та Дуб Борас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Колір | Венге |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Венге |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 940 мм |
| Глибина столика | 540 мм |
| Висота столика | 450 мм |
- Ціна: 4 835,50 ₴



