Тумба розсувна LS-1200-1200 Новинка! (Під час замовлення 14-21 день)
Метал: Чорний матовий. Корпус: Антрацит, Білий
Розмір:
Довжина 1200 мм
Глибина 400 мм
Висота 1200 мм
Меблі в стилі Loft, створені нашими майстрами, мають стильний та естетичний вигляд, а також є максимально функціональною і зручною у використанні.
Тумба виготовлена з преміального ЛДСП серії Wood з товщиною аркуша 16 мм. Краї ЛДСП проклеєні крайкою 0,5 і 2 мм. Всі роботи виготовлені на німецькому обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | купе (розсувний) |
| Тип тумби | мобільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит Венге Луїзіана |
- Ціна: 9 975 ₴



Відправка з 17 квітня 2026